Hukuksal Danışmanlık


Liber Hukuk & Danışmanlık Bürosu, yüz yüze görüşme veya uzaktan telefonla veya online olarak hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Herhangi bir hukuki konuda haklarınızı öğrenmek ve atacağınız hukuki adımların olası sonuçları hakkında bilgi almak için bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Uluslararası Hukuk

Liber Hukuk ve Danışmanlık olarak uluslararası hukuk alanına giren her türlü uyuşmazlıkta hizmet vermektedir. Hukuk büromuz Bir çok dillerde hukuki destek sağlamaktadır. Ayrıca ulaştırdığınız sorunun çözümü için gerek gördüğünde bir çok ülkenin Başkonsolosluğuyla beraber hareket etmektedir.

Ceza Hukuku/Askeri Hukuku

Verdiği güvenilir hizmet ile de saygınlığını kazanan büromuz ihtiyaç duyduğunuzda ceza avukatları ile sizlere davanın izlenme süreci boyunca destek vermektedir. Askeri Ceza Avukatı olarak topluma ceza hukukunu içeren dava ve soruşturmalarda yardımcı olan Liber Hukuk / Danışmanlık Büromuz her zaman sizinle.

İdare Hukuku

İdari İşlem, İdari Eylem ve yaptırımlara karşı İdare Mahkemelerinde ve Danıştay’da açılacak, İptal Davaları, Tam Yargı Davaları, Kamulaştırma Davaları, İmar Davaları ve diğer hukuki konularda destek sağlamaktır.

Son Haberler

 

 • 24Kas

  Yeni Web Sitemiz Yayında

  Sizlere kolay anlaşılır, rahat ve basit bir kullanım imkânı sağlayan web sitemizi yeniledik. Böylece istediğiniz bilgiye hiç yorulmadan ulaşıp bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızda Makaleler kısmından  bilgilerde bulabilirsiniz.
 • 21Mar

  How We Can Help You

  CMSMasters Studio is a team of professionals. Every member of our team has spent many hours polishing professional skills and earning a unique experience in the spheres of website design, wordpress development.
  20Mar
  Standard Post With an Image

  Standard Post With an Image

  We don’t just produce wordpress themes. We give life to whole microcosms, where beautiful designs are powered by immense functionality. We consider our work to be successfully done not when the next product is released...

Hakkımızda

3d-logo-mockup-c

Liber Hukuk & Danışmanlık, demokratik, çağdaş hukuk kuralları ve evrensel hukuk anlayışı çerçevesinde teknoloji ve bilişimin gelişen tüm imkanlarından yararlanarak müvekkillerimizin kendilerine özgü ihtiyaçlarını hassasiyetle gözeterek, dürüst kaliteli ve etkin hukuk hizmeti sunmayı, hedeflere yönelik kapsamlı stratejiler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kadromuz

Hüseyin ÇEKEN

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1999 yılında mezun olmuş ve 2000 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinde “Askeri Hakim” olarak görev yapmaya başlamıştır.  2001-2003 yılları arasında İstanbul - 1 nci Ordu K.lığı Askeri Savcılığında “Askeri Savcı” olarak; 2003-2006 yılları arasında Sarıkamış – 9 ncu Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Askeri Mahkemesinde “Askeri Hakim” olarak görev yapmıştır.

Ruşen KARAAHMETOĞLU

Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1999-2014 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nde “Askeri Hakim” olarak görev yapmıştır. 2000-2011 yılları arasında Donanma Komutanlığı’nda Yardımcı Askeri Savcı ve Askeri Savcı olarak, 2011-2014 yılları arasında Milli Savunma Bakanlığı Hukuk Müşavirliği ve Davalar Dairesi Başkanlığı Adli Davalar ve Mütalaalar Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.